1512/756
Ole Østrup (f. 1941, d. 2002)
Abstrakt byparti med personer i forgrunden. Sign. Ole Østrup. Olie på plade. 90×109.
Enkelte mindre afskalninger.
Moderne kunst og design, 17. marts 2015
Vurdering
Hammerslag
18 bud