2109/688
Peter Brandes (f. Assens 1944)
Komposition. Sign. Brandes '04. Olie og akvarel på papir. Bladstørrelse 25×10.
Original stand. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 2. marts 2021
Vurdering
Hammerslag