2039/800
Fred Sieger (f. Holland 1902, d. 1999)
Komposition. Sign. Sieger 1961, ZPV. Olie på lærred. 73×92.
Mindre krakeleringer.
Moderne kunst og design, 22. september 2020
Vurdering
Hammerslag