2016/881
Jasper Sebastian Stürup (f. Frederiksberg 1969)
Komposition. Usigneret. Akvarel på papir. Bladstørrelse 75×56.
Proveniens: Galleri Susanne Ottesen, København.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 14. april 2020
Vurdering
Hammerslag