12013/96
Théo Tobiasse (f. Israel 1927, d. Frankrig 2012)
“Bucolique a la Theière.” Sign. Théo Tobiasse, nr. 137/310. Litografi i farver på Arches papir. Bladstørrelse 90,5×60. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 26. marts 2020
Vurdering
Hammerslag