2149/8644
Russisk “Znamenie” Gudsmoderikon. Tempera på træpanel med let forsænket billedflade. 19. årh. 45×38.
Afslag på kanter. Mindre krakeleringer.
Russisk tema, 6. december 2021
Vurdering
Hammerslag
16 bud