12141/244
Jørgen Mogensen (f. 1922, d. 2004)
Bordlampe af stentøj. Sign. JM. F. 245. Stemplet Danmark .H. ex. fatning. 21,5.
Sælger oplyser: Fremstår uden fejl eller mangler.
Kunst, antikviteter & design, 14. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag