12141/​244

Jørgen Mogensen (f. 1922, d. 2004)

Bordlampe af stentøj. Sign. JM. F. 245. Stemplet Danmark .H. ex. fatning. 21,5.

Sælger oplyser

Sælger oplyser: Fremstår uden fejl eller mangler.

Kunst, antikviteter & design, 14. oktober 2021

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag

300 DKK

300 DKK