12141/186
Preben Hornung (f. Valby 1919, d. Frederiksberg 1989)
Figurlig komposition med kvinder. Sign. Hornung, nr. 313/350. Litografi i rødt. Bladmål 21×30. Uindrammet.
Intet at bemærke. Friskt og ubrugt eksemplar
Kunst, antikviteter & design, 14. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag