2414/4188
1921. Chr.X, 7 øre, orange. Postfriskt mærkje med variant “STÆRKT FORSKUDT OVERTRYK” (så PORTO er delt mellem mærkets top og bund. Sjældent [ 3 ] [ ** ]
Frimærker, 7. april 2024
Vurdering
Hammerslag