2433/​86

Langbænk af grønmalet fyrretræ, front udskåret med tunget kant. 19. årh. H. 51. B. 33. L. 205.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Løs og umalet sprosse. Manglende pyntelise.

I Aarhus
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?