1831/176
Engelsk vitrine af mahogni indlagt med intarsia, front med to sprossede glaslåger og to skuffer. 20. årh.s begyndelse. H. 170. B. 92. D. 39.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Nøgle medfølger.
Ældre malerier og møbler, 30. juli 2018
Vurdering
Hammerslag