1423/9006
Undervisningsmodel i form af jord og måne. Skilt fra Ingolf Jensen, Finmekanisk Værksted Silkeborg. 20. årh. H. 36.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre bule i globe. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Interior, 5. juni 2014
Vurdering
Hammerslag