2118/336
Kubahjelmmaske af udskåret og patineret træ. H. 35 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Revner. Huller. Afslag.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. maj 2021
Vurdering
Hammerslag