2446/59
Et par danske rokoko stole af mørkpoleret og guldstafferet træ. 18. årh. midte. (2)
Ridser og mærker. Brugsslitage. Begge stole afkortet på benene og med nye sprosser.
Vurdering
Hammerslag
857597 | ||
602254 | ||
857597 | ||
602254 | ||
857597 | ||
602254 | ||
857597 | ||
602254 |