2007/​2053

Omega

Herrearmbåndsur af stål og guld. Model Constellation, ref. 396.1201. Quartzværk med dato cal. 1532. Original lænke af guld og stål med foldespænde. Lys urskive med forgyldte visere og timemarkører. Urets diam. ca. 32 mm. Ca. 1998.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Uret virker, men der garanteres ikke for funktionaliteten.

Armbåndsure, 12. februar 2020

Vur­dering

5.000 kr.

Hammerslag

3.400 kr.

3.400 kr.
3.200 kr.
3.000 kr.