2433/58
I. T. Hansen (f. Randers 1848, d. sst. 1912)
To partier fra Bornholm. Sign. I.T.H. Olie på lærred monteret på plade. Hver 7×11. (2)
Behov for let overfladerensning. Stifthuller.
Vurdering
901579 |