2139/278
Kinesisk celadon garlichead vase af porcelæn. Mærket Daoguang, 20. årh. H. 19 cm.
ridser på overfladen
Ældre malerier, møbler og varia, 27. september 2021
Vurdering
Hammerslag
24 bud