2008/86
Sofabord med base af patineret bronze i form af havfrue, plade af glas. 20.-21. årh. H. 62. L. 145. B. 80.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. februar 2020
Vurdering
Hammerslag