2412/211
Et par franske urneformede casoletter af forgyldt bronze, Louis XVI form, støbt med blomster og ornamentik, på firkantet base. 19. årh.s slutning. H. 22 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. marts 2024
Vurdering
Hammerslag
29 bud