2427/167
Carl Bille (f. København 1815, d. sst. 1898)
Parti fra Københavns Havn. Sign. C. Bille. Olie på papir monteret på plade. 26×34.
Revne (5 cm) langs nederste kant samt revne (1,5 cm) langs venstre kant.
Vurdering
Hammerslag
312043 | ||
35040 | ||
1050306 |