2120/28
A. E. Kieldrup (f. Haderslev 1827, d. København 1869)
Parti med en springende kilde/Geyser. Sign. monogram. Olie på malepap. 49×37.
Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
21 bud