12103/36
Paul Schärer og Fritz Haller
USM Haller. USM Haller disk af pulverlakerede metalplader og forkromet stål. Indvendig med hylder. L. 206 D. 37, sider D. 111 B. 12.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Auktion
Kunst, antikviteter & design, 21. januar 2021
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|