2142/​9276

Louis Vuitton

“Keepall 55” rejsetaske af brunt monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, to hanke, navneskilt, et lynlås rum med brunt stof for. 1990. H. 28 x B. 55 x D. 25 cm.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Stram lynlås. Ridser på læderbesætninger. Alle mål er cirkamål.

Fashion, 20. oktober 2021

Vur­dering

5.000 DKK

Hammerslag

3.800 DKK

3.800 DKK
3.600 DKK
3.400 DKK
3.200 DKK