2142/9276
“Keepall 55” rejsetaske af brunt monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, to hanke, navneskilt, et lynlås rum med brunt stof for. 1990. H. 28 x B. 55 x D. 25 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Stram lynlås. Ridser på læderbesætninger. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 20. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag