Et par russiske senempire stole af mahogni indlagt med messing. 19. årh.s midte. (2).
Konditionsrapport ved forespørgsel. furniture@bruun-rasmussen.dk
Kontakt venligst Bruun Rasmussen herom via e-mail: bids@bruun-rasmussen.dk eller tlf.: +45 8818 1013. Brugsslitage.
Russisk kunst og ikoner, 9. juni 2017