12033/122
Pablo Picasso (f. Malaga 1881, d. Mougins 1973)
“Composition au vase de Fleurs”. Usign. Litografisk plakat 1988. Trykt af Mourlot. Bladstørrelse 76×54. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 13. august 2020
Vurdering
Hammerslag