2004/603
Ludvig Jacobsen (f. Odense 1890, d. Vanløse 1957)
Scene fra “Jeppe på bjerget”. Sign. Ludvig Jacobsen. Olie på lærred. 66×56.
Dette emne handles i fuldmoms
Original stand.
Moderne kunst og design (udskudt), 23. januar 2020
Vurdering
Hammerslag