1831/715
Ubekendt designer
Justérbar standerlampe af sortlakeret metal og messing. H. 137–187.
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Let løs flexhals. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 31. juli 2018
Vurdering
Hammerslag