2131/834
Dansk design
Bordlampe af messing med tre blus. Skærm beklædt med stof. Mærket made in Denmark. H. 80.
Alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Kantbånd på skærm delvist løs på nederste kant. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 3. august 2021
Vurdering
Hammerslag
16 bud