2426/745
Gerda Thune Andersen (f. København 1932, d. sst. 2021)
Uden titel. Sign. GTP - 79. Bemalet træ. 190×75×20.
Rekvirenten har venligst lånt os foto af kunstneren ved siden af skulpturen.
Almindelig patina. Herunder ridser, mærker, hak og enkelte misfarvninger.
Vurdering
Hammerslag
11 bud
921926 (Autobud) | ||
1080720 | ||
921926 (Autobud) | ||
1080720 | ||
921926 | ||
1141887 | ||
1062056 | ||
1104828 | ||
1062056 | ||
1104828 | ||
1062056 |