2426/126
12 figurer af fedtsten i form af fangere. 20. årh. H. 5–10,5 (12)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Enkelte mindre afslag. En løs på base.
Vurdering
Hammerslag
14 bud
913093 | ||
65005 | ||
913093 (Autobud) | ||
65005 | ||
913093 (Autobud) | ||
65005 | ||
913093 | ||
974985 (Autobud) | ||
913093 | ||
974985 | ||
913093 (Autobud) | ||
974985 | ||
913093 | ||
837297 |