2109/110
Et par franske rokoko salonstole af nøddebejdset bøg, stående på let cabriole ben prydet med skæringer. 18. årh. (2)
Restaureret. Brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. marts 2021
Vurdering
Hammerslag