2249/790
Niels Erik Skovballe (f. Herlufsholm 1945)
“Der skal jo være plads til mangfoldighed”. Sign. monogram, 2022. Olie på plade. 18×26,5.
Moderne kunst og design (udskudt), 8. december 2022
Vurdering
Hammerslag