2250/215
Et par norske stager af sterlingsølv. J. Tostrup. 20. årh. Udfyldte. H. 15 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 12. december 2022
Vurdering
Hammerslag