1414/​9008

Venetiansk lysekrone af glas, med arme til seks lys. 20. årh. Elektrisk. H. 82. Diam. 54.

Bemærk venligst: Bruun Rasmussen garanterer ikke for den elektriske installations funktionsduelighed. Tre stor bladarme mangler og to små bladarme mangler.

Interior, 3. april 2014

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

3.400 DKK

3.400 DKK
(Autobud) 3.200 DKK
3.200 DKK
3.000 DKK