2436/382
Sigrid Louise Bølling (f. Vestre Aker 1852, d. København 1917)
Norsk fjordparti. Sign. S. Bølling. Olie på lærred. 46×66.
Behov for let overfladerensning. Mindre krakeleringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. september 2024
Vurdering
Hammerslag