1842/677
Kirstine Roepstorff (f. København 1972)
Komposition fra serien “Out of the Blue”, 2001. Usign. Serigrafi med glitter på papir. Bladstørrelse 64×42.
Proveniens: Galleri Christina Wilson.
Dette emne handles i fuldmoms
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 16. oktober 2018
Vurdering
Hammerslag