2434/730
Bjarne Wilhjelm Nielsen (f. Korsør 1917)
Uden titel, 1970. Sign. BWN på bagsiden. Olie på lærred. 101×90.
Mindre krakeleringer samt afskalninger. Behov for let overfladerensning.
Vurdering
1162904 |