12109/34
Gunnar Bay (f. København 1939)
”In Concert”. Komposition med spejlbillede af Bob Dylan og ung kvinde. Sign. og Betitlet, Gunnar Bay 1990, X/XXV. Litografi i farver. Bladmål 63×85. Uindrammet.
Intet at bemærke. Friskt og ubrugt eksemplar.
Kunst, antikviteter & design, 4. marts 2021
Vurdering
Hammerslag
15 bud