2033/862
Bertil Sjöberg (f. Malmö 1914, d. 1999)
“Rymsbesøg”. Sign. Sjöberg 89. Olie på lærred. 84×110.
Moderne kunst og design, 11. august 2020
Vurdering
Hammerslag
28 bud