12305/​148

Poul Gernes (f. Frederiksberg 1925, d. Ängelholm 1996)

Litografisk tryk. Sign. Poul Gernes 1981. Nr 73/200. 46×64. Uindrammet.

Sælger oplyser: Lille indhak i kanten øverst til højre (2 mm)

Kunst, antikviteter & design, 2. februar 2023

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

750 DKK

(Autobud) 750 DKK
700 DKK
(Autobud) 650 DKK
600 DKK
550 DKK
500 DKK