2441/720
Knud Odde (f. Frøslev, Stevns 1955)
Tre kompositioner. Alle sign., E.A. 2/15. Litografi i farver. Lysmål 27×20. (3)
Undersøgt i ramme. Original stand.
Vurdering
19 bud
817521 (Autobud) | ||
822821 | ||
817521 (Autobud) | ||
310081 | ||
817521 (Autobud) | ||
310081 | ||
817521 | ||
325188 (Autobud) | ||
817521 | ||
325188 (Autobud) | ||
817521 | ||
325188 (Autobud) | ||
801790 | ||
325188 | ||
1052367 (Autobud) | ||
325188 | ||
1052367 (Autobud) | ||
325188 | ||
1052367 |