2433/​858

Dansk snedkermester

Fritstående skrivebord af elm. Front med to skuffer. Skuffefronter af elmerod. H. 75. L. 128. B. 71.

Stand

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og hak.

Auktion
Kategori
Vur­dering

6.000 DKK

Solgt

Hammerslag

4.400 DKK  

8 bud

Tidspunkt Byder Bud
941081 4.400 DKK
1130548 (Autobud) 4.200 DKK
941081 4.000 DKK
1130548 (Autobud) 3.800 DKK
941081 3.600 DKK
1130548 3.400 DKK
941081 3.200 DKK
857899 3.000 DKK