Foto endnu ikke klar
1514/194
Fransk sofa af delvist forgyldt valnøddetræ. Rokokostil, ca. 1880. L. 164.
Beskeden brugsslitage. Stof af nyere dato.
Ældre malerier og møbler, 30. marts 2015
Vurdering
Hammerslag