1343/1688
Omega
Quartz herrearmbåndsur af stål med defekt lænke, herrelommeur i kapsel af delvis forgyldt sølv samt stopur. Armbåndsur kasse B. 40 mm. Lommeur diam. 51 mm. Stopur diam. 52 mm. (3)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Varia, 24. oktober 2013
Vurdering
Hammerslag