2142/731
Doris Bloom (f. Vereeningen, Sydafrika 1954)
Komposition. Sign. på bagsiden DB, 2002. Olie på lærred. 127×112.
Moderne kunst og design, 19. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag