872/1020
Leif Sylvester (f. København 1940)
“Slavisk Skrig". Sign. Sylvester 94; sign. med titel og årstal på bagsiden. Olie på lærred. 120×120.
Dette emne handles i fuldmoms
Malerier og grafik, 7. juni 2017
Vurdering
Hammerslag