2447/​699

Hans Øllgaard (f. København 1911, d. sst. 1969)

Tre kvinder plukker æbler. Sign. monogram. Olie på lærred. 42×50.

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

4.200 DKK

28 bud

96546 4.200 DKK
1125370 (Autobud) 4.000 DKK
96546 4.000 DKK
1125370 3.400 DKK
96546 3.200 DKK
1125370 (Autobud) 3.000 DKK
96546 3.000 DKK
1125370 (Autobud) 2.900 DKK
96546 2.800 DKK
1125370 (Autobud) 2.700 DKK
96546 2.600 DKK
1125370 (Autobud) 2.500 DKK
96546 2.400 DKK
1125370 (Autobud) 2.300 DKK
96546 2.200 DKK
1125370 2.100 DKK
96546 (Autobud) 2.000 DKK
1125370 2.000 DKK
96546 (Autobud) 1.950 DKK
1125370 1.900 DKK
96546 (Autobud) 1.850 DKK
1125370 1.800 DKK
96546 (Autobud) 1.750 DKK
1125370 1.700 DKK
96546 (Autobud) 1.650 DKK
1125370 1.600 DKK
96546 1.550 DKK
924810 1.500 DKK