1831/770
Ubekendt møbeldesign
Cake stand af eg med to cirkulære hylder. 1950'erne. H. 61.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 31. juli 2018
Vurdering
Hammerslag