2049/50
Italiensk spejl i ramme af udskåret og forgyldt træ. Barokform. 19. årh. H. 39. B. 33.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Revner i træet. Afskalninger i af malingen. Spejlglasset er forvitret.
Ældre malerier, møbler og varia, 30. november 2020
Vurdering
Hammerslag