2139/​175

Ubekendt maler, 19. årh.

Kystparti med en mand i en båd. Usigneret. Olie på træ. 17×24,5.

Mindre krakeleringer.

Ældre malerier, møbler og varia, 27. september 2021

Vur­dering

1.000–1.500 DKK

Hammerslag

500 DKK

500 DKK